Fórum Ford Scorpio Club - www.fordscorpio.eu
https://fordscorpio.eu/

Dáreček
https://fordscorpio.eu/viewtopic.php?f=6&t=3031
Stránka 1 z 1

Autor:  Standa STS [ pát 16. pro 2022 15:03:03 ]
Předmět příspěvku:  Dáreček

Linda prý nic drahého nechce, tak jsem poslal sem a asi pošlu znovu:
https://www.zbraneproukrajinu.cz/kampan ... inske-nebe

Autor:  blaza61 [ sob 17. pro 2022 13:46:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dáreček

Staníku, mám tě rád a proto se těším až procitneš z toho zlého snu. ;)

Autor:  Standa STS [ sob 17. pro 2022 15:05:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dáreček

Máme rozdílnej názor, ale procitnutí u nás dvou si myslám, že nepřijde.
Obhajovat ostřelování celé Ukrajiny, zabíjet a ničit životy milionů lidí, protože už nechce mít nic společného z Ruskem...
Že Ti pár lidí přikyvuje?
Mě zase spousta členů říká o Tobě, že Ti hráblo a to je ten nejhezčí výraz co píšu atd...
Všiml sis kolik Tvých bývalích kamaradů s Tebou nemluví nebo jen na půl huby????
Rusko se nezmění a obdivovat je??
Víš jakou ruskou větu můj děda slyšel když Nivnici osvobodili rusové?
Davaj časy. Když si před něj stoupla jeho maminka, rusák natáhl samopal...a hodinky dostal.
Tady ve vesnici při osvobození vystříleli celou rodinu.
1968 u nás bylo taky v pořádku?
Možná se už těšíš až budou rusové i tady.
Nebo pracuješ na samostatné brněnské oblasti, bude se jmenovat
BRNBAS?
Až se rusům zadaří a přijedou do Brna, předáš jim symbolický klíč od města a bejbyna da putinovi vlastnoručně vyrobeného plyšového krokodýla - symbol Brna a budeš děla gubernátora?
Pak jim ukážeš směr na Prahu s informacemi kde bydlí Kocáb, který je před lety vyhnal a adresy lidí co je nechcou?
Procitnul jsem, když jsem byl na vojně na cvičení v Rusku a viděl jak to tam chodí...ty nám dávali za vzor :(

Autor:  blaza61 [ sob 17. pro 2022 16:42:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dáreček

Jak jsem napsal, až pochopíš kdo je největším zlem na světě, procitneš. Nic méně, pleteš se já nefandím Rusku ani ho nijak neobhajuji, pouze tvrdím, že pravda je jinde. Proto to procitnutí. No a kamarádi kteří na mě mluví na půl huby. Ti až se něco semele mi stejně nepomůžou, každý si musí pomoct sám. A když se tak hrdě hlásíš k té Ukrajině, zaplať prosím tě ty dluhy co podepsala naše vláda Staňurou, za mně. Apropó, nebyly to právě vojáci ukrajinští kteří mířily tím samopalem? ;)

Autor:  Demo [ ned 18. pro 2022 12:40:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dáreček

Standa STS píše:
Linda prý nic drahého nechce, tak jsem poslal sem a asi pošlu znovu:
https://www.zbraneproukrajinu.cz/kampan ... inske-nebe


Stando, co sem taháš politiku?
Ale, když už jsi to načal... Položím otázku - odkud pocházela nejbrutálnější divize SS, která se msitla na civilním obyvatelstvu a báli se ji i samotní vojácí Wehrmachtu? Zkus hádat, můžeš jednou...

Autor:  Vilda [ ned 18. pro 2022 15:04:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dáreček

Pokud někdo gratulaci spojuje s finančním příspěvkem na cokoliv, tak je každého věc jestli přispěje nebo nepřispěje a těžko se někdo může hněvat z nepřispění některých, já také vždy nedostanu všechno, oč si napíšu Jéžíškovi, tak nepropadám smutné náladě. V tomto případě bych nepřispěl ani jedné z obou stran i kdyby šlo o jednu korunu. Pro mě to jsou státy, které by si to měli vyřešit mezi sebou a smutné je, když se někteří do toho serou a jen nás do takového sporu vtahují, je to stejné, jako když se večer na ulici budou prát dva ožralové a někdo se připojí na stranu jednoho z nich, pak by se asi neměl divit, že dostane také na budku a na víc, pokud někdo někomu soustavě okopává kotníky, tak by se něml divit, když mu to dotyčný vrátí nakopáním perdele.

Připadá mi, že dnešní Evropští(tedy i CZ politici) jsou jako komunisti v 50-tých letech. Smutné je, že každý režim má svoje fanatické zastánce, pro které účel světí prostředky, asi se není čemu divit, když ti západoevropští fantasté prakticky nevědí, že stejným způsobem se budoval socialismus společně s omezováním svobod a u těch našich fanatiků se není čemu divit, protože to jsou vesměs lidé, kteří to osobně ani nezažili a tak ten jejich fanatismus je vlastně výsledkem vymývání mozků ve školství a mediích tohoto režimu, kde jiné názory se opět zase perzekují a opět se nevede diskuze, ale je to ve stylu "kdo není s námi, je proti nám", takže ten který není podporovatel UA a možná si dovolí něco zkritizovat, je hned brán jako milovník Putina nebo jeho agent.

Jako školákovi ZŠ nám učitelé organizovali v době vánoc "Jolku" se dětmi okupantů z Milovické posádky. Ti nás obdarovávali odznáčky města Lvov. Když už se tady psalo o Kocábovi, tak je celkem směšné, když na jedné straně odsun okupantů je mu dáván za zásluhu, ale vítání dětí okupantů a jejich vydržování (a možná i bagatelizování činnosti jejich dědů) je asi opět jeho klad. Já bych tuto situaci popsal spíš slovy Václava Havla: To jsou ale paradoxy.

Posuzovat Rudou armádu podle "Davaj časy." mi připadá na stejné úrovni jako poukazovat na zlo socialismu podle front na banány. Táta mi také povídal, že v květnu 45 si vojáci RA od nás odnesli dvoje hodinky, ale mnozí je rádi za osvobození dali a byl to po dlouhých letech světlý okamžik po tom, co nás v r.38 spojenci prodali a vláda utekla do bezpečí. Proto se některým nedivím, když se obávají, že nás spojenci opět jenom prodají a proevropští politici a jejich fanatičtí podporovatelé dělají jen užitečné voly.

Autor:  schwaboid [ pon 19. pro 2022 21:03:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dáreček

Absolutní souhlas s Vildou. S úkáčkama jsem v kontaktu několikrát denně, tolik debility a ignorantství jsem nikdy nezažil. V obchodě, na silnici, na ulici, v hospodě, u mě v krámu ..... Sorry Stando, ale nasrat.

Autor:  hadXR [ úte 20. pro 2022 22:04:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dáreček

Vilda: "takže ten který není podporovatel UA a možná si dovolí něco zkritizovat, je hned brán jako milovník Putina nebo jeho agent."
A tohle je věc na kterou dost často poukazuji a ne jen od doby "operce" na UA, za komančů tu byla nějaká cenzura a jak někdo řek něco "nesprávnýho" tak po něm šli fízli, dnes cenzura není potřeba protože jak řekneš něco co není "to správné" neboli "politicky korektní" tak tě víceméně vyčlení ze společnosti i tvoji přátelé.

"Táta mi také povídal, že v květnu 45 si vojáci RA od nás odnesli dvoje hodinky, ale mnozí je rádi za osvobození dali a byl to po dlouhých letech světlý okamžik po tom, co nás v r.38 spojenci prodali a vláda utekla do bezpečí."
Na tohle téma byla jedna pěkná věta v poslední epizodě Bratrstva neohrožených kdy se příslušníci Screaming eagles dostali do Rakouska a zaznělo tam: "A z osvoboditelů se stali okupanti"

Autor:  Standa STS [ čtv 22. pro 2022 16:43:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dáreček

Zajímavé...

Autor:  Demo [ pát 23. pro 2022 6:57:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dáreček

Opět se potvrdilo pořekadlo z pohádky - S čerty nejsou žerty...

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC+01:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/